Usługi

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?


Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i promocji wizerunku Twojego zespołu. Doradzimy i zaprojektujemy stronę internetową, sklep internetowy, logo, okładkę, a nawet lyric video. W pełni zajmiemy się także Twoim merchem, od projektu po produkcję, tak abyś nie musiał się tym zajmować. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży i współpracowaliśmy m.in. z takimi zespołami jak Vader, Christ Agony, Batushka; wytwórniami Pagan Records, Witching Hour Prod. Współtworzyliśmy także największy polski magazyn metalowy Kvlt.

Napisz do nas i przekonaj się, że możesz na nas liczyć!

 

TŁOCZENIE & AUTHORING PŁYT CD


Wytłoczyliśmy (a wcześniej przygotowaliśmy do druku i produkcji) ponad 120 tytułów w łącznym nakładzie prawie 80000 sztuk. Znamy się na tym co robimy i robimy to dobrze.

Ogarniemy dla Ciebie authoring, reauthoring, premastering, mastering oraz tłoczenie nośników CD i DVD. Znamy się również na opakowaniach. Jesteśmy w stanie zaprojektować lub dostosować poligrafię do rożnych opakowań niestandardowych  kartonowych, papierowych, foliowych i plastikowych. Najczęściej pracujemy z opakowaniami typu jewel case, digipack, ecopack oraz multipack. Nasze produkcje są wysokiej jakości. Drukowane zazwyczaj na papierze kredowym w macie lub połysku, z uszlachetnieniem lub bez. Formaty płyt z jakimi pracujemy to CD, CDr plus, DVD, DVHD, Blu-Ray.

 

PRODUKCJA WINYLI I KASET MAGNETOFONOWYCH
Tłoczymy płyty winylowe w oparciu o technologię Direct Metal Mastering (DMM), który pozwala na znaczące skrócenie procesu produkcji. Pracujemy na specjalnie przygotowanej wersji mastera płyty (lub przygotowujemy taki mastering pod winyl na życzenie), następnie po zaakceptowaniu testpressów przystępujemy do właściwej produkcji płyt i poligrafii.

Dostępne formaty płyt winylowych to 12" (39 min / 33 obr/min) w wersjach 135g i 180g oraz 7" w wersji 42g i 70g (13 min / 33 obr/min)

Ponadto oferujemy wysokiej jakości kasety magnetofonowe w różnych kolorach z dowolną poligrafią. Wszystkie kasety mogą być konfekcjonowane.  

 

STRONY WWW I SKLEPY INTERNETOWE


Wkrótce.

 

SOCIAL MEDIA


Wkrótce

 

MERCH & GADŻETY


Wkrótce

 

MASZ PYTANIA?


Napisz do nas na: info@vianocturna.com lub zadzwoń pod 798 893 799

 


Przejdź do strony głównej
© 2021 Via Nocturna | Design by FX/A | Powered by Oprogramowanie sklepu shopGold.pl